Dále dle dení nabídky.
Za poloviční porci si účtujeme 70% původní ceny.

V naší rodinné restauraci klademe při přípravě pokrmů dúraz na kvalitní a čerstvé suroviny, proto je jejich příprava poněkud delší. Do všech pokrmů je používán extra panenský olivový olej a mořská drcená sůl. Všechna námi podávaná masa jsou chlazená - nikdy nepoznala mráz. Jídla jsou podávána na nahřátých talířích.

Na steaky používáme dovážená a uleželá masa ze šlechtěných argentinských býčků, která dále uchováváme v teplotě 0-2°C. Tento druh masa patří ve světě steakových labužníků mezi nejoblibenější. Konkrétně steaky připravujeme z vysokého roštěnce (Entrecöte/rib-eye), který je velmi chutný, šťavnatý a má výrazné mramorování nebo jako výběr z nejlepšího zadního masa (tzn. Rump steak). V kombinaci se způsobem přípravy, Vám můžeme nabídnout nejen chuťově jedinečný, ale zároveň i zdraví prospěšný pokrm.

U steaků vždy objednáme stupeň propečenosti - krvavý (rape), středně propečený (medium) a propečený (well done). Čím je maso více propečené, tím více ztrácí na své typické chuti a biologické hodnotě. Nebojte se mezistupňů merium-rare a medium-welldone, u nás totiž víme o čem mluvíte a maso Vám připravíme přesně podle Vašich požadavků. Doufáme, že se nám podařilo vytvořit takovou nabídku, která Vás spolu s příjemnou atmosférou potěší a budete se tak rádi vracet na místo, kde se snažime uspokojit Vaše gurmánské smysly.

VŠE VAŘÍME S LÁSKOU A PEČLIVOSTÍ. PŘEJEME VÁM DOBROU CHUŤ.
Jídelní lístek | Galerie | Bazén | Kontakt Počet přístupů: